صفحه مقاله های سایت

مقالات سایت
 

بازاریابی آنلاین

در این مطلب قصد داریم سری به تجارت های الکترونیکی و فروش اینترنتی بزنیم اگر شما اولین بازتان است که محصول جدیدی را وارد بازار میکنید، قطعا با چالش های بسیاری مواجه خواهید شد یکی از این چالش ها اینست که دیگر فروشندگان بزرگ بازار دوست ندارند تا شما نیامده بازار را بدست بگیرید، بنا براین به هر نحوی در مقابلتان می ایستند! این مبنی بر بد بودن شخص یا کس خاصی نیست، این ذات بازار است ! این افراد اعتقاد دارند کسی که بیشتر خاک خورده بازار است حق در صدر ایستادن را دارد حالا در این بازار بزرگ ، چرا ما بازار اینترنتی را پیشنهاد میکنیم؟

اگر این سوال برایتان مهم است پس حتما ادامه این مطلب را بخوانید :

اگر شما با هزینه اندک سایتی برای معرفی کسب و کارتان راه اندازی کنید برای شما به احتمال 80 درصد برایتان ثمری نخواهد داشت ، حال آنچه شما به آن نیاز دارید شناخت  روش های معرفی سایتتان به موتور های جست جو مثل (گوگل) را با عنوان SEO=Search engine optima ion  بهینه سازی موتور های جستجو  را از خود گوگل یاد بگیرید و برای سایت خودتان استفاده کنید ، البته بهتر است کار را دست کاردان سپرد و من اینجا چند سایت معرفی میکنم که شما می توانید  کار های سئو سایتتان را به آنها بسپارید . طی این فرایند با هزاران جستجوی مرتبط با محصول شما، شما در نتایج اول گوگل نمایش داده خواهید شد و کاربران هم معیار های گوگل را مد نظر قرار داده و از اولین سایت ها بازدید و از آنها خرید میکنند این جستجو ها روزانه هزاران مشتری را روانه سایت شما کرده و شما میتوانید هر محصول خریداری شده را با پست پیشتاز به هر نقطه ای که مشتری تان در آنجا قرار دارد ارسال کنید و به همین راحتی!

در مجموع شما میتوانید بازار فروش خود را از یک ناحیه محدود به یک مکان به یک بازار بزرگ در سطح ایران یا جهان تغییر بدهید ، هر چند که ما قصد نداریم ایده آل گرایی را در این مطلب نمایش بدهیم اما حق مطلب اینست که برای داشتن یک فروشگاه معمولی حتما نیازی نیست ملیون ها برای خرید یا اجارتان  هزینه کنید ، مهم اینست که در محیط نا محدود وب توسط هزاران نفر دیده شوید!

سایت هایی همچون سایت های آگهی ، فروم ها و دیگر سایت ها که مطالب شما را منتشر میکنند بهترین مکان باری نمایش شما و محصولتان است و سایت نیاز صنعت هم به همین منظور فراهم گردیده تا شما هم بتوانید عکس محصول و یاخدماتتان را معرفی نمایید

سایت  مربوط به سئو:      www.1bazaryab.com

ارتباط با ما:

برای ارتباط با یک بازاریاب  و جهت هرگونه پیشنهاد از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید :

پست اکترونیک :1bazaryab.com@gmail.com

 39 تهران ، خیابان ستارخان ، سه راه تهران ویلا ، نبش کوچه مهرسر ، برج اداری تجاری تهران ویلا ، طبقه 6 ، واحد

تماس : 67584 021